Search Menu
Search

Rośnie napięcie, a sekrety wychodzą na jaw

Rośnie napięcie i sekrety wychodzą na jaw. Coraz więcej ludzi zna prawdę.

Rośnie napięcie i sekrety wychodzą na jaw. Coraz więcej ludzi zna prawdę.

A co robisz gdy ściemnia się? Czy boisz się? Przychodzi noc i nikt Cię nie przytula. Twoje lęki Cię dopadają. Myślisz wtedy co zrobiłeś źle. W Twojej głowie pojawia się tysiąc myśli… nie możesz spać. Nie widać nic prócz ciemności. wiesz, że jesteś w czarnej dupie bo wszystkich oszukałeś i nikt ci nie pomoże. Detoks co prawda pozwala wrócić na normalne tory ale z drugiej strony po latach na koksie nie znasz innego życia. Myślisz co będzie później, wyjdziesz a nie ma nic, znajomych, kasy, firmy… może pojawi się pytanie czy było warto…

Rośnie napięcie i sekrety wychodzą na jaw. Coraz więcej ludzi zna prawdę.

W firmach zajmujących się udzielaniem pożyczek przecież ktoś musi te pieniądze odbierać od klientów. Pojawiają się tak zwani doradcy. W przypadku firmy o której cały czas mowa trafiło na naiwniaków dających się omamić wielkimi zarobkami, prestiżem i służbowym samochodem. Na koniec okazuje się, że z aut nie rozliczą bo jedno niby uszkodzone, drugie niby zaginęło a kolejny doradca po prostu na to nie zasłużył. Po pewnym czasie w dziwnych okolicznościach zostaje skradziony samochód leasingowany, pewnie już się nie chciało płacić. Nie zapłacą też faktur za wykonaną robotę bo jak być chciwym to na całego. Ta chciwość właśnie ich zgubiła, zbierało się panom biznesmenom. Czy można w tym przypadku mówić o art. 258kk czyli grupie zorganizowanej, czas pokaże, w momencie zatrzymania zarzuty były inne, równie ciekawe.

Najciekawsze w tej historii jest to, że zostają pokonani swoją własną bronią… tak jak cały czas nagrywali wszystkich i wszystko tak samo byli nagrywani i wpadli.

Czytajcie Akta dalej, powiem wam czy ich nagrania znaleziono przy przeszukaniach.

FIGURANT

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *