Search Menu
Search

Witajcie w moich AKTACH…

Czy zastanawialiście się kiedyś czym jest przestępstwo samo w sobie? Kto je popełnia i dlaczego? Jak je dzielimy, no i kto to do cholery ogarnia?

Czy zastanawialiście się kiedyś czym jest przestępstwo samo w sobie? Kto je popełnia i dlaczego? Jak je dzielimy, no i kto to do cholery ogarnia? Skąd policja wie, do jakiego wydziału kierować delikwenta?

Moje AKTA miały być poświęcone głównie sprawom związanym z tzw. przestępczością gospodarczą natomiast wiem, że jesteście ciekawi też mojej pozostałej wiedzy, więc ją dostaniecie. Oczywiście wszystko w swoim czasie. Poruszę trochę spraw sprzed kilku lat, ale przecież nic nie kręci ludzi bardziej niż to co dzieje się aktualnie w okolicy.

Czy wychodząc z domu zawsze czujecie się bezpiecznie czy idąc ulicą nigdy nie oglądacie się za siebie i myślicie, że zawsze wszystko jest dobrze?

Otóż wyprowadzę was z waszej strefy komfortu, na podstawie opisywanych spraw pokażę wam, że zło jest tuż obok i że tak naprawdę nikt nie może czuć się bezpiecznie. Zabiorę was do świata spraw, których nie jesteście świadomi, o których jeszcze nie wiecie, a które dzieją się na waszych oczach. Wszystko o czym będzie mowa na stronie będzie oparte na prawdziwych wydarzeniach i poparte materiałem dowodowym.

Chodźcie ze mną dalej i zobaczcie co znajduje się w moich Aktach. 

FIGURANT

Projektowanie stron internetowych – DWaywizytówki cyfrowe
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *